• 5 GRUDNIA 2023r. "CHREPTUSOWE BAJECZKI DO PODUSZECZKI"

We wtorek 5 grudnia odwiedziła nas młodzież wraz z opiekunami ze Szkolnego Koła Wolontariatu w II LO . "Chreptusowe bajeczki do poduszeczki" były powodem odwiedzin. Uczniowie liceum przeczytali utwory własnego autorstwa. Nie zapomnieli także o zbliżających się Mikołajkach. Dziękujemy

• 5 GRUDNIA 2023r. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 🎄🎁🍀

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY TRWA !!!

(część 5)

Nowa, świeżutka porcja przepięknych świątecznych prac. Każda ozdoba jest niepowtarzalna! Drugiej takiej samej nie znajdziecie Ucieszą oko i ozdobią świąteczny stół, drzwi, okno. Nie zwlekajcie! Kto pierwszy, ten lepszy Zapraszamy do oglądania i kupowania Kontakt telefoniczny lub sms w sprawie nabycia rękodzieła pod nr 505256998

• 4 GRUDNIA 2023r. PRZEDSTAWIENIE MIKOŁAJKOWE

W poniedziałek 4 grudnia odwiedziła nas młodzież z zaprzyjaźnionego III LO im Wł. Broniewskiego z przedstawieniem Mikołajkowym. Uczniowie ZSS zostali obdarowani słodkimi upominkami. W podziękowaniu na licealistów czekał poczęstunek-własnoręcznie upieczone pierniczki i herbata z sokiem malinowym. Było mnóstwo śmiechu, serdeczności i wspólnego kolędowania. Serdecznie dziękujemy.

• 3 GRUDNIA 2023r. SŁODKA NIESPODZIANKA

Połączone siły klas drugich i trzecich SSPdP przygotowały słodką niespodziankę dla gości, których oczekujemy w przyszłym tygodniu. Smakowity zapach pierniczków nie pozwolił nam oprzeć się spróbowaniu. Wiemy, że są pyszne.

• 30 LISTOPADA 2023r. ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

Dzisiaj w naszej szkole kultywowalismy dawne tradycje andrzejkowe. Były wróżby, słodkości i dobra wspólna zabawa. W atmosferze magii i czarów, uczniowie dowiedzieli się, co nowego i dobrego może wydarzyć się w ich życiu.

• 30 LISTOPADA 2023r. KRĄŻKI JABŁKOWE W CIEŚCIE FRANCUSKIM

Klasy 1ap i 1bp spędziły dzień na wspólnych zajęciach kulinarnych. Dzięki międzyklasowej współpracy powstały pyszne krążki jabłkowe w cieście francuskim. Chrupiące, słodkie wypieki swoim aromatem i smakiem zachęciły wiele osób do degustacji.

• 30 LISTOPADA 2023r. "SZKOŁA ROKU"

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła w powiecie ostrowieckim zdobyła najwięcej głosów i awansowała do etapu wojewódzkiego konkursu "Szkoła Roku". Obecnie zajmujemy 2 miejsce. Głosowanie kończy się za 11 dni. Będzie nam miło, jeśli zechcecie oddać głos na nas. Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za oddane głosy, to dla nas olbrzymie wyróżnienie.

• 29 LISTOPADA 2023r. "MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK"

W ramach kampanii projektu ogólnopolskiego finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Mała książka, wielki człowiek" uczniowie klasy I otrzymali dyplomy oraz książki w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

• 28 LISTOPADA 2023r. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY TRWA !!!

( część 4)

Codziennie powstają NOWE prace. Nie zwlekajcie! Ozdoby rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zapraszamy do oglądania i kupowania Kontakt telefoniczny lub sms w sprawie nabycia rękodzieła pod nr 505256998

• 27 LISTOPADA 2023r. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY TRWA !!!

(część 3)

I jeszcze więcej prac dostępnych na naszym kiermaszu. Nie zwlekajcie! Ozdoby rozchodzą się jak świeże bułeczki Zapraszamy do oglądania i kupowania Kontakt telefoniczny lub sms w sprawie nabycia rękodzieła pod nr 505256998

• 23 LISTOPADA 2023r. WARSZTATY MUZYCZNO - TANECZNE

Czwarty dzień warsztatów taneczno - muzycznych. Młodzież aktywnie uczestniczy w zajęciach, starają się jak najlepiej wykonywać układy taneczne. Dziś już czeka nas próba generalna przed jutrzejszym występem. Wczoraj oprócz tańców w kręgu, improwizacji muzycznych, tańców cygańskich uczniowie uczestniczyli również w spotkaniu z mediatorem. Wrócili ze spotkania z nową siłą i energią. Po południu w sali kinowej, stworzonej dla uczestników warsztatów mogliśmy razem obejrzeć krótkie filmy z różnymi stylami tańca. Wieczór uświetniła Pani Urszula Jarosiewicz - instruktorka tańca cygańskiego. Wystąpiła w pięknym cygańskim stroju i zatańczyła dwa popularne tańce cygańskie. Opowiedziała także historię Romów. Na zakończenie dnia odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka z wybranymi utworami uczestników warsztatów.